Firmy Pomorskie

Śluza przy jeziorze Żarnowieckim

Śluza przy jeziorze Żarnowieckim

Dodano: 2 tygodnie 2 dni temu  |  Krokowa
Spływ kajakiem Piaśnica to rozwiązanie, z którego skorzystać mogą wszystkie osoby mieszkające lub przebywające w okolicy Dębek. Spływ do morza cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ spływy kajakowe to super pomysł n... pokaż więcej »
Afrodis II Salon Firmowy, Grażyna Maciejewska

Afrodis II Salon Firmowy, Grażyna Maciejewska

Dodano: 2 tygodnie 4 dni temu  |  Słupsk
Afrodis to firma sprzedająca wysokiej klasy perfumy pochodzące od cenionych producentów. Można w niej nabyć krem Menard stanowiący skuteczny sposób na walkę ze starzejącą się skórą. Firma jest dystrybutorem kosmetyków Be... pokaż więcej »
Tristan Hotel and SPA

Tristan Hotel and SPA

Dodano: 2 tygodnie 5 dni temu  |  Kąty Rybackie
Hotel Tristan położony w okolicy Stegny nad morzem to piękne miejsce z atrakcjami dla całej rodziny. Hotel posiada nowoczesną infrastrukturę, zawierającą m.in. basen, spa, kort tenisowy i salę fitness, dzięki czemu zapew... pokaż więcej »
Klinika Medikos

Klinika Medikos

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu  |  Gdynia
Klinika urody MEDIKOS znajduje się w Gdyni, która wykonuje zabiegi estetyczne. Salon kosmetyczny oferuje takie usługi jak medycyna estetyczna, elektroepilacja, kosmetologia oraz zamykanie naczynek. Salon Gdynia specjaliz... pokaż więcej »
Firma Budowlana ADIMEX Adam Czerwionka

Firma Budowlana ADIMEX Adam Czerwionka

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu  |  Gdańsk
Adimex specjalizuje się w układaniu posadzek ceramicznych czy płytek gresowych. Siłą firmy są doświadczeni oraz sumienni pracownicy, którzy korzystają z nowoczesnych technologii oraz zapewniają sprawną i terminową realiz... pokaż więcej »
FootWave

FootWave

Dodano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu  |  Chwaszczyno
Footwave zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznych wkładek do butów przywracających anatomiczne sklepienie i prawidłową ścieżkę przetaczania stopy. Specjalna konstrukcja wkładki zapewnia komfort i wygodę podcza... pokaż więcej »
Mag-Complex Radosław Jachimowski

Mag-Complex Radosław Jachimowski

Dodano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu  |  Pelplin
Sklep internetowy Mag Complex w swojej ofercie posiada systemy przechowywania i magazynowania tj. regały magazynowe, wspornikowe, paletowe czy wielopoziomowe, a także antresole magazynowe oraz stoły warsztatowe. Produkty... pokaż więcej »
Centrum Biomechaniki Chodu

Centrum Biomechaniki Chodu

Dodano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu  |  Żukowo
Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji to gabinet podologiczny, który zapewnia również wysokiej jakości wkładki ortopedyczne. Zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów zapewnia kompleksową obsługę ora... pokaż więcej »
Jack Strong Hair

Jack Strong Hair

Dodano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu  |  Gdynia
Jack Strong Hair to klinika przeszczepu włosów, oferująca najwyższej jakości usługi. Klinika zapewnia kompleksową opiekę, która obejmuje organizację wyjazdu do specjalistycznej placówki w Stambule oraz profesjonalne wyko... pokaż więcej »
Gabinet Podologiczny Ortosova

Gabinet Podologiczny Ortosova

Dodano: 1 miesiąc 3 tygodnie temu  |  Gdańsk
Klinika Biomechaniki, Podologii i Rehabilitacji Ortosova w Gdyni oferuje kompleksowe leczenie z zakresu podologii, biomechaniki i fizjoterapii, zajmując się zabiegami medycznymi i pielęgnacyjnymi dla stóp, diagnostyką i ... pokaż więcej »