Reklamuj się

Zamieszczenie wpisu standardowego umożliwi wyszukanie wizytówki firmy przez Użytkowników odwiedzających serwis oraz spowoduje pozyskanie wartościowych linków z atrybutem dofollow,  prowadzących do strony firmowej umieszczonej w wizytówce. 

W celu zapewnienia jeszcze bardziej skutecznej reklamy firmy i jej strony internetowej przygotowaliśmy wpis Premium. Dodanie wizytówki firmy w tym pakiecie spowoduje znacznie większą liczbę odwiedzin wizytówki przez Użytkowników przeglądających serwis. Dodatkową zaletą z umieszczenia swojego wpisu w tym pakiecie jest pozyskanie jeszcze większej liczby wartościowych linków bezpośrednich (dofollow), pozycjonujących stronę w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych w porównaniu do wpisu standardowego.

Bardzo skuteczną reklamą dla firmy i jej strony internetowej jest umieszczenie reklamy tekstowej lub reklamy graficznej w wielu miejscach serwisu Company.pl. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków publikacji reklamy w takiej formie.

Zapraszamy do współpracy firmy z branży SEM. Gwarantujemy duże rabaty w przypadku zamieszczania większej ilości wizytówek firm w wyszukiwarce Company.pl oraz innych naszych serwisach internetowych.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Fecebooku, by być na bieżąco z nowościami i promocjami przygotowanymi dla naszych Użytkowników.