Ogłoszenia

Przedstawiamy listę naszych darmowych, tematycznych portali ogłoszeniowych:

Offer.pl - darmowy portal z ogłoszeniami nieruchomości. Aktualne oferty nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. Ogólnopolskie oferty sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów, gruntów, lokali usługowych i garaży. Oferty obiektów noclegowych i turystycznych. Bezpłatne ogłoszenia nieruchomościowe publikowane przez prywatnych właścicieli oraz biura nieruchomości i deweloperów.

WebJobs.pl - aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Ogłoszenia o pracę stałą lub tymczasową zamieszczane przez firmy poszukujące nowych pracowników a także przez profesjonalne agencje pracy. Ogłoszenia rekrutacyjne są bezpłatne bez względu na ilość zamieszczanych ofert pracy. Aplikowanie o stanowisko pracy jest możliwe bezpośrednio ze strony ogłoszeniodawcy, na e-mail lub telefonicznie.

AutoExpress.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Nowe i używane samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, motocykle i motorowery. Oferty sprzedaży nowych i używanych przyczep, maszyn budowlanych i rolniczych. Ogłoszenia motoryzacyjne zarówno od osób prywatnych jak i salonów samochodowych, auto komisów oraz warsztatów. Aktualne promocje i rabaty. Usługi motoryzacyjne.

Company.pl - ogólnopolska wyszukiwarka firm i usług. Wizytówki firm działających w Polsce prezentowane według branż oraz lokalizacji. Usługi świadczone przez sprawdzonych fachowców w swoich dziedzinach - usługi budowlane, ogrodnicze, transportowe, czy zdrowotne. Wizytówka z linkiem bezpośrednim do strony firmowej to skuteczna reklama i pozycjonowanie w sieci (wpis płatny - SMS).