Kolonie i Obozy Młodzieżowe - ViaCamp

Dodano: 3 lata 2 miesiące temu  |  Wyświetlenia z ostatnich 7 dni: 2  |  Udostępnij tę wizytówkę na 
Branże: Sport i Rekreacja
Firma VIACAMP to jakość świadczonych usług z zakresu organizacji kolonii i obozów młodzieżowych, wyjazdów integracyjnych i zielonych szkół. Swoją uwagę skupiamy na tym, aby każdy wyjazd zorganizowany był z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Wasze zadowolenie i satysfakcja są dla nas aspektami pierwszorzędnymi. Nasza oferta została doceniona przez tysiące osób z całej Polski.

Już teraz sprawdź, jakie obozy młodzieżowe przygotowaliśmy. W naszej ofercie letniej posiadamy cały wachlarz obozów tematycznych.

Nasz program obozowy bogaty jest przede wszystkim w aktywny wypoczynek. Na lądzie, na wodzie, czy w terenie, dostarczamy uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Wśród organizatorów kolonii i obozów swój profesjonalizm pokładamy w wykwalifikowanej kadrze, jak i w nowoczesnym sprzęcie, którzy wykorzystujemy do prowadzenia zajęć.

Dzięki starannie dobranemu miejscu i niepowtarzalnemu programowi udowodnimy, że obozy i kolonie w Polsce wcale nie muszą być nudne, a wspomnienia i nowe znajomości pozostaną w pamięci naszych uczestników na wiele lat. Gwarancja zadowolenia będzie niosła za sobą jednoznaczną decyzję wraz z nadchodzącymi wakacjami - chcę jeszcze raz!
VIACAMP ROBERT TRUSZKOWSKI
Ulica:
ul. Morska 6/D51
Kod pocztowy:
84-240
Miasto:
Region:
NIP:
5882422236
REGON:
365750296
Godziny pracy:
12:00 - 18:00
Facebook:
Instagram:
YouTube:
Serwis X:
https://twitter.com/ViaCampPL
Telefon:
E-mail: