Top Protect Bydgoszcz - ochrona przeciw gołębiom

Dodano: 1 tydzień 3 dni temu  |  Wyświetlenia z ostatnich 7 dni: 16
Branże: Bezpieczeństwo i Ochrona
Firma Top Protect z siedzibą w Bydgoszczy to profesjonalny podmiot zajmujący się odstraszaniem ptactwa. Nasze usługi oferujemy w prawie wszystkich regionach Polski. Częstokroć podczas próby całkowitego pozbycia się problemu wymagane są specjalne dodatkowe zabezpieczenia czy prace alpinistyczne - to też wchodzi w zakres naszych usług! Sprawdź dlaczego warto wybrać Top Protect aby Twoja firma lub dom były z zewnątrz bardziej estetyczne niż dotychczas!
1. Ponad 25 lat doświadczenia
Top Protect ma ponad 25 lat doświadczenia w branży odstraszania ptaków. Firma posiada zespół ekspertów, których pasją jest utrzymywanie ptaków z dala od Państwa nieruchomości.

2. Sprawdzone wyniki
Top Protect ma udokumentowane sukcesy w odstraszaniu ptaków od nieruchomości. Firma z powodzeniem pomagała odstraszać ptaki od domów, firm i innych rodzajów nieruchomości.

3. Indywidualne rozwiązania
Top Protect oferuje rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb Państwa nieruchomości. Firma współpracuje z Państwem, aby stworzyć plan, który jest dostosowany do Państwa wyjątkowej sytuacji.

4. Produkty przyjazne dla środowiska
Top Protect stosuje w swoich rozwiązaniach odstraszania ptaków wyłącznie produkty przyjazne dla środowiska. Produkty firmy są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.

5. Gwarancja satysfakcji
Top Protect oferuje gwarancję satysfakcji na wszystkie swoje usługi. Dołożymy wszelkich starań aby już więcej brzydkie i toksyczne ptasie odchody nie pojawiły się na Państwa budynkach, a chodnik kostka i elewacja były czyste!
Top Protect Łukasz Żmuda-Trzebiatowski
Ulica:
ul. Wincentego Rogali 12/6
Kod pocztowy:
85-158
Miasto:
NIP:
9532522850
REGON:
341487162
Facebook:
YouTube:
Telefon:
E-mail:
Reklama:
  • mBank konto osobiste - Nawet 450 zł premii i do 8% na rachunku oszczędnościowym Moje cele