FK Deweloper - nowe mieszkania w Bydgoszczy i nie tylko!

Dodano: 4 tygodnie 1 dzień temu  |  Wyświetlenia z ostatnich 7 dni: 36
Branże: Budownictwo i Remonty , Nieruchomości

Poszukiwania własnego życiowego gniazdka nie muszą być wcale takie trudne. Jeśli jesteś na etapie szukania swojego wymarzonego domku, lokalu lub mieszkania to doskonałym wyborem będzie konsultacja z pracownikiem FK Deweloper. Możesz to zrobić zarówno telefonicznie, za pośrednictwem nowoczesnych komunikatorów, wideokonferencji lub klasycznie w naszej siedzibie przy ulicy Juliusza Słowackiego w Bydgoszczy.

Jesteśmy otwarci na naszych klientów. Kierujemy się zasadą, że domy budujemy na lata dla naszych partnerów/klientów. Słuchamy Państwa uwag i w miarę możliwości zarówno praktycznych jak i prawnych staramy się dopasowywać Państwa potrzeby do naszych realizacji. Bywa czasem, że niektóre z Państwa życzeń są ciężkie do realizacji...wtedy dokonujemy rzeczy nie możliwych i i tak dochodzimy do pełni porozumienia. Tak zwanego budowlanego konsensusu.

Każdorazowo prowadzimy kilka odseparowanych inwestycji. Są to zarówno realizacje niskich bloków mieszkalnych z praktycznymi mniejszymi mieszkaniami, szeregowce lub bliźniaki a nawet wolnostojące domy jednorodzinne pod miastem.

Swoją praktykę zaczynaliśmy w Bydgoszczy, jednak bardzo szybko rozwinęliśmy skrzydła i realizujemy nasze pomysły dosłownie w całym kraju.

Co wyróżnia FK Deweloper od innych podmiotów z sektora budowlanego?
Przede wszystkim budujemy solidne fundamenty. I dosłownie i w przenośni. Interesują nas jedynie projekty i realizacje, które będą trwałe i praktyczne na lata. Stosujemy zarówno najwyższej klasy materiały jak i staramy się aby domy, które dajemy do użytku były przemyślane i komfortowe. To wszystko przedstawiamy klientowi z ceną adekwatną do obecnej sytuacji na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób dom lub własne mieszkanie to jednocześnie spełnianie marzeń jak i ogromna odpowiedzialność. My tę odpowiedzialność bierzemy na swoje barki. Chcemy udostępniać i oddawać naszym klientom tylko i wyłącznie lokale z których sami bylibyśmy zadowoleni.

FK DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ulica:
ul. Juliusza Słowackiego 1
Kod pocztowy:
85-008
Miasto:
NIP:
9671415804
REGON:
380012081
Godziny pracy:
Pon - pt: 08:00 - 16:00
Facebook:
Instagram:
Telefon:
E-mail: