Atriumshop - tutaj znajdziesz schody dla siebie

Dodano: 2 tygodnie 4 dni temu  |  Wyświetlenia z ostatnich 7 dni: 24
Branże: Sklepy

Na tej stronie można znaleźć ofertę firmy Atrium, znanego europejskiego producenta schodów i balustrad. Zakup schodów online to nic trudnego. Atriumshop umożliwia w prosty sposób wybranie zestawu, który będzie najbardziej odpowiadał potrzebom nabywcy. Wśród wszystkich zestawów obecnych w sklepie znajdują się:

  • schody modułowe,
  • schody kręcone,
  • schody proste.

Wszystkie produkty są stworzone z myślą o samodzielnym montażu. Ich wspólną cechą jest metalowa konstrukcja na której oparto drewniane stopnie. W zależności od typu schodów konstrukcja może posiadać różny kształt (spiralny, prosty, z biegiem w lewą lub prawą stronę itp.). Wysoka uniwersalność wpływa na łatwość w wyborze schodów dla siebie. Bez względu na ich docelową lokalizację. Mogą to być schody na piętro lub antresolę w domach jednorodzinnych, biurach, budynkach użyteczności publicznej czy w obiektach przemysłowych.

Unikalne rozwiązania projektowe, zastosowanie podczas procesu produkcyjnego wysokiej klasy materiałów oraz nowoczesnych technologii bezpośrednio przekłada się na końcowy produkt. Dzięki temu oferowane zestawy schodów charakteryzują się estetycznym wzornictwem a także dużą wytrzymałością przy zachowaniu wizualnej lekkości. W zależności od rodzaju konstrukcji schody posiadają możliwość regulacji wysokości stopnia, zmiany kierunku biegu lub dołożenia dodatkowych modułów zwiększających wysokość konstrukcji. Jednak może się zdarzyć, że gotowe systemy schodów nie zawsze mogą idealnie pasować do danego wnętrza ze względu na indywidualne warunki przestrzenne w miejscu montażu. To nie musi stanowić problemu ponieważ producent dopuszcza w takich przypadkach niezbędne modyfikacje. Firma Atrium ma również możliwość zaprojektowania i wykonania unikalnego zestawu schodów opracowanego na podstawie pomysłu klienta. Skontaktuj się z doradcą technicznym Atrium by dowiedzieć się więcej.