Systemy alarmowe i kontrola dostępu

Dodano: 2 miesiące 2 tygodnie temu  |  Wyświetlenia z ostatnich 7 dni: 7
Branże: Sklepy
Warto chronić nasze nieruchomości nawet wówczas, gdy opuścimy je chociażby tyko na krótki czas. Dla potencjalnego włamywacza nie potrzeba wiele czasu, by dokonać włamania i oddalić się z naszymi cennymi aktywami. Zgodnie z niemieckim i polskim powiedzeniem „Przezornego Pan Bóg strzeże” - wtedy, gdy pragniemy, aby nasze dobra mogły być bezpieczne winny być przezornie ochraniane za pomocą różnych rozwiązań zwanych ogólnie SSWiN - Systemami Sygnalizacji Włamań i Napadów albo kolowkialnie określanych jako alarmy.
Alarmy oferowane przez nas zawierają w sobie sporo sprzętu, dostarczając jedną z najbardziej niezawodnych ofert w zakresie alarmów dostępnych współcześnie na rynku. Proponowane alarmy doskonale da się wykorzystywać jako ochronę lokalu albo innego budynku, a także jako system alarmowy w instytucji finansowej, czy skarbca. Nasza oferta to rodzina central alarmowych oraz urządzeń takich jak: czujki alarmowe PIR, alarmy SPC a także inne zaawansowane technicznie rozwiązania.
Zależnie od potrzeb indywidualnych dopasowujemy odpowiedni alarm skrojony na miarę. Pragniemy pochwalić się, że nasz Sipass intgrated jest kontrolą dostępu, która jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie.
Vanderbilt Industries
Ulica:
Żupnicza 17
Kod pocztowy:
03-821
Miasto:
Facebook:
Telefon:
E-mail:
Reklama:
  • Otwórz konto firmowe w mBank